TENDERA - výběrová řízení bez obav

Předpokládaná hodnota 10,6 mil. Kč bez DPH

Dodávka technologie a forem

Adast Systems, a.s.
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Předmětem této veřejné zakázky rozdělené na části byla dodávka nové výrobní technologie, strojů a zařízení - automatického robotického manipulátoru, CNC soustruhu a forem na odlitky včetně nezbytného příslušenství.
Ivona Peštálová
Ivona Peštálová
2020
Předpokládaná hodnota 1,7 mil. Kč bez DPH

Pořízení lesnické techniky pro Obec Milín

Obec Milín
Program rozvoje venkova
Předmětem veřejné zakázky byla dodávka techniky pro lesní hospodářství – traktoru pro práci v lese, klanicového vyvážecího vleku za traktor (s hydraulickým jeřábem s drapákem pro nakládání dříví) a čelního rampovače / nakladače.
Roman Bielak
Roman Bielak
2020
TECHNICKO-INŽENÝRSKÉ SLUŽBY s.r.o.
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Předmětem veřejné zakázky rozdělené na části byla dodávka nové výrobní technologie, strojů, zařízení a SW - bruska na plocho s NC řízením (2 ks), bruska na kulato, CNC pila, briketovačka, CNC vysokootáčková frézka, frézka nástrojářská, CNC bruska na broušení zubů (2 ks) a CAM systém na programování rotační osy.
Roman Bielak
Roman Bielak
2020
Předpokládaná hodnota 4 mil. Kč bez DPH

Místní komunikace Mladý Smolivec včetně prostranství

Obec Mladý Smolivec

Předmětem veřejné zakázky bylo provedení stavebních prací a poskytnutí souvisejících dodávek a služeb, jejichž hlavním účelem je obnova místních komunikací včetně prostranství v obci Mladý Smolivec u budovy Obecního úřadu a budovy zdravotního střediska.
Roman Bielak
Roman Bielak
2020