Kupte si pozemek u Prahy - prodej pozemků Stěžov

Roman Bielak
Roman Bielak 9.6.2022, 6:40
Obec Milín nabízí k prodeji 5 větších pozemků určených k individuální výstavbě (rozměry se pohybují od cca 1200 m² do 1700 m²) a k těmto pozemkům jeden menší, který nelze využít jako stavební (rozměr cca 200m²).

Obec Milín nabízí k prodeji 5 větších pozemků určených k individuální výstavbě (rozměry se pohybují od cca 1200 m² do 1700 m²) a k těmto pozemkům jeden menší, který nelze využít jako stavební (rozměr cca 200m²)

Prodej pozemků bude probíhat formou elektronické aukce přes nástroj E-ZAK.

Aukční vyhlášky ke každému z pozemků budou zveřejňovány postupně, aukční vyhlášky k pozemkům 01 a 06 budou zveřejněny 24. 6. 2022 a aukce se uskuteční 14. 7. 2022 Další zveřejnění aukčních vyhlášek a termíny aukcí budou následovat.

Podrobné informace o pozemcích a aukci naleznete na www.pozemkystezov.cz

Něco málo o Stěžově

Osada Stěžov leží asi 7 km severovýchodně od Milína, na cestě z křižovatky u Buku směrem na Horní Hbity a Kamýk nad Vltavou. Má velice bohatou historii a nejstarší známá zmínka je z roku 1228. V obci je zajištěna autobusová doprava a v nedalekém Milíně je veškerá potřebná občanská vybavenost (obchody, škola, lékaři, služby)

Lokalita:

Obec Stěžov je část obce Milín nacházející se v malebné krajině plné zeleně a rybníků ležící nedaleko Města Příbram. mapa ZDE

Dopravní dostupnost:

Cca 8 km od Stěžova se nachází nájezd na dálnici D4, po které se za necelou hodinu dostanete do Prahy. Město Příbram je vzdáleno přibližně 12 km.